Chcesz zarezerwować pokój, pobyt w naszym hotelu? skorzystaj z poniższego modułu rezerwacji lub przejdź na podstronę kontakt.

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu rezerwacyjnego?

„Karpacz pokoje” to jedna z częściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkach, nie tylko w czasie sezonu turystycznego, ale i poza nim. Korzystając z naszego systemu rezerwacji można szybko i łatwo sprawdzić wolne pokoje Karpacz w wybranym terminie. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na kontaktowanie się z hotelową recepcją, takich, które nie lubią wykonywać połączeń telefonicznych, a także tych, które chcą zarezerwować pobyt szybko i wygodnie. Dodatkowo bukując nocleg w Karpaczu bezpośrednio na stronie obiektu noclegowego, nie ma konieczności płacenia prowizji, które pobierane są przez niektóre serwisy rezerwacyjne. Warto także dodać, że dokładamy wszelkich starań, aby płatności były bezpieczne, w pełni szyfrowane. Państwa dane wykorzystywane są jedynie w celu dokonania rezerwacji. Dbając o komfort i satysfakcję naszych gości, umożliwiamy na stronie systemu rezerwacji sprawdzenie opinii, jakie otrzymały nasze pokoje Karpacz od odwiedzających Rezydencję.

Pokoje gościnne Karpacz – co obejmuje cena podana na stronie?

pokój w Rezydencji KarpaczCena za Karpacz noclegi, która przedstawiona jest na stronie, obejmuje pełen zakres usług niezbędnych do komfortowego wypoczynku w Rezydencji Karpacz. Są to: dobowy pobyt w pokoju dla określonej podczas rezerwacji liczby osób, wyżywienie zgodnie z dokonanym wyborem. Dodatkowo w cenie zawarte jest miejsce parkingowe na parkingu niestrzeżonym, co stanowi duży atut dla wszystkich naszych zmotoryzowanych odwiedzających. Ceny zaczynają się od 150 zł.

Nocleg Karpacz – jakie oferty posiadamy?

bar w Rezydencji KarpaczKarpacz wolne pokoje to nie wszystko, czego poszukują nasi goście. Dla wielu z nich ważne jest także wyżywienie. Aby sprostać ich oczekiwaniom, pokoje w Rezydencji Karpacz zarezerwować można w 3 pakietach:

  • bez wyżywienia,
  • ze śniadaniem zawartym w cenie,
  • HB – ze śniadaniem oraz obiadokolacją.

Posiłki przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy, którzy dokładają wszelkich starań, by rozpieścić Państwa kubki smakowe. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia dań à la carte.

Czy można anulować rezerwację pobytu?

Aby dokonać rezerwacji pobytu w naszym obiekcie noclegowym w Karpaczu, konieczne jest uiszczenie zaliczki w wysokości 30% końcowej ceny pobytu, na konto wskazanie podczas bukowania pokoi. Gość ma na to 3 dni od czasu dokonania rezerwacji, po tym czasie jest ona anulowana. Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających informujemy że nie zwracamy pobranych zaliczek ale  umożliwiamy wpłacony zadatek  wykorzystać w innym terminie jeżeli pokój będzie dostępny. Możliwe jest także odstąpienie od rezerwacji wszystkich wykupionych miejsc noclegowych na poczet innej osoby (innych osób) w tym samym terminie. W tych przypadkach gość nie ponosi żadnych kosztów odwołania pobytu. Gdy rezerwacja zostanie anulowana później, jest on zobowiązany do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w Rezydencji w określonym terminie. Rezerwując nocleg Karpacz za pośrednictwem naszej strony, wyraża się akceptację powyższych warunków.

Jak można zapłacić za Karpacz pokoje do wynajęcia?

Podczas dokonywania rezerwacji w naszym systemie rezerwacyjnym wymagane jest wpłacenie 30% zaliczki na konto Rezydencji. Pozostałe 70% można uiścić w dniu przyjazdu do obiektu. Akceptujemy karty płatnicze (debetowe oraz kredytowe), a także gotówkę. Dodatkowo możliwe jest dokonanie pełnej płatności na rachunek bankowy.