Poznaj nasze ceny za nocleg w Karpaczu

Wiele osób decydując się na wyjazd, szuka atrakcyjnego, a przy tym niedrogiego pensjonatu. U nas te dwie kwestie łączą się bezbłędnie. Jeżeli interesuje Cię tani nocleg w Karpaczu, trafiłeś idealnie! Nasze ceny rozpoczynają się już od 90 zł (120 zł ze śniadaniem)! (mogą różnić się w zależności od wybranego terminu) za noc. Dodatkowo można dokupić śniadanie. Rezerwacja noclegu w Karpaczu możliwa jest za pośrednictwem danych kontaktowych zawartych w zakładce „Kontakt”, do czego serdecznie zachęcamy. Metoda ta daje gwarancję niskiej, niezwykle atrakcyjnej ceny oraz umożliwia zdobycie więcej informacji związanych z naszych obiektem.

Karpacz – nocleg i nie tylko

Świątynia WangNasza Rezydencja dzięki swojej lokalizacji stanowi doskonałą bazę wypadową na sudeckie szlaki. Sprawia to, że jest niezwykle popularnym miejscem wśród fanów górskich wspinaczek. Na szlakach można także jeździć na rowerze, co stanowi nie lada frajdę miłośnikom dwóch kółek. Fani zimowego szaleństwa mogą skorzystać ze zlokalizowanych nieopodal stoków. Nasz obiekt oferuje rabaty dla wszystkich użytkowników stacji narciarskiej „Pod Wangiem”. Z myślą o początkujących narciarzach, zaaranżowaliśmy mały stok narciarski przy obiekcie. Warto podkreślić, że nieopodal Rezydencji odbywają się lekcje jazdy na nartach dla każdej grupy wiekowej. Dodatkowo w niewielkiej odległości od naszego miejsca noclegu w Karpaczu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Po całym dniu aktywnego wypoczynku nasi goście mogą zrelaksować się w saunie, która znajduje się w pensjonacie lub odpocząć w zlokalizowanym nieopodal aquaparku.

Czy Rezydencja posiada własny parking?

parkingNasze apartamenty Karpacz umożliwiają każdemu z gości zaparkowanie pojazdu na prywatnym, bezpiecznym parkingu. Posiadamy aż 15 miejsc. Korzystanie z niego podczas noclegu w Karpaczu w Rezydencji zawarte jest w cenie, dzięki czemu żaden z odwiedzających nie musi martwić o dostępność bądź koszty miejsca parkingowego podczas pobytu w naszym pensjonacie

Jak można zapłacić na noclegi Karpacz w Rezydencji? Czy można bezpłatnie anulować rezerwację?

W naszym trzygwiazdkowym pensjonacie przyjmujemy zróżnicowane formy płatności za nocleg w Karpaczu. Istnieje możliwość opłacenia rezerwacji przy użyciu karty kredytowej oraz debetowej. Dodatkowo w obiekcie przyjmujemy gotówkę. W przypadku dokonania rezerwacji za pośrednictwem telefonu bądź wiadomości e-mail umożliwiamy uiszczenie opłaty w formie przelewu na konto bankowe.
Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających informujemy że nie zwracamy pobranych zaliczek ale umożliwiamy wpłacony zadatek wykorzystać w innym terminie jeżeli pokój będzie dostępny

Czy możliwa jest rezerwacja noclegu ze zwierzętami?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie spać w Karpaczu wraz ze swoim pupilem pragniemy poinformować Cię, że nasza Rezydencja przyjmuje gości ze zwierzętami. Dbamy o to, aby wypoczynek w górach nie był związany koniecznością rozłąki z czworonożnym przyjacielem, gdy sobie tego nie życzysz.