Karpacz to idealny cel podróży zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych czy po prostu entuzjastów górskich wycieczek w każdym wieku. Ciekawe atrakcje, wspaniałe okoliczności przyrody i możliwość realizowania pasji sportowych to coś, co przyciąga do Karpacza turystów z całej Polski, a także zza granicy. Miasto oferuje także bogatą ofertę noclegową. Coś dla siebie znajdą tu osoby o bardzo zróżnicowanych upodobaniach.

Noclegi w Karpaczu to szeroka oferta miejsc

Karpacz może się poszczycić bardzo bogatą bazą noclegową. Miejsce dla siebie znajdą tam osoby preferujące hotelowe wygody, przytulne schroniska górskie czy rodzinne pensjonaty. Bez trudu można znaleźć też atrakcyjne noclegi w Karpaczu ze śniadaniem i obiadokolacją, bądź też jak w przypadku pensjonatu rezedencjanaskrocie.pl, tylko ze śniadaniem. Ponadto miejsca te oferują mnóstwo udogodnień, takich jak: strefy SPA, sauny, baseny, komory solne i parowe, a także wiele innych. Jeśli jednak naszym głównym kryterium wyboru jest to, czy w danym miejscu istnieje możliwość rezerwacji noclegu ze śniadaniem, to poniżej prezentujemy przegląd miejsc godnych uwagi.

Karpacz – noclegi z wyżywieniem top 5

Oczywiście wybór miejsc, w których można przenocować w Karpaczu, jest znacznie szerszy, my prezentujemy subiektywny wybór, w którym znajdują się noclegi szczególnie polecane przez turystów odwiedzających to miejsce na mapie Polski.

1. Rezydencja Karpacz

To przytulny pensjonat zlokalizowany w pobliżu licznych szlaków górskich, dzięki czemu wychodząc z niego, możemy praktycznie od razu cieszyć się bliskością otaczającej nas przyrody. Goście szukający w Karpaczu noclegów ze śniadaniem na pewno nie będą zawiedzeni, do tego można tu również skorzystać z sauny. Więcej informacji na temat obiektu znaleźć można w zakładce „O nas”.

2. Dziki Potok

Ten nowoczesny hotel zaprasza zarówno firmy, które szukają miejsca do zorganizowania konferencji, jak i rodziny z dziećmi czy też innych amatorów górskich wycieczek. W ofercie znaleźć można wiele zabiegów pielęgnacyjnych oraz SPA. To także kolejne miejsce zapewniające noclegi w Karpaczu ze śniadaniem.

3. Pensjonat Karkonoski SPA

To miejsce zachęca świadczeniem usług wellness, a także bliskością do głównego kompleksu Śnieżka oraz hotelu Gołębiewski. Jeśli zależy nam, by znaleźć w Karpaczu noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, to jest to świetny adres.

4. Dwa Potoki Hotel & SPA Karpacz

Jeśli zależy nam, żeby znaleźć się jak najbliżej samego centrum miasta, to hotel Dwa Potoki spełni nasze oczekiwania. Warto odnotować także, że do najbliższego stoku narciarskiego jest stąd tylko 450 metrów. Goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie z: sali fitness, sauny, basenu oraz sali klubowej ze stołem bilardowym, stołem do gry w ping-ponga, konsolą PlayStation i piłkarzykami. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej polecanych noclegów ze śniadaniem w centrum Karpacza.

5. Petrus

Ten pensjonat słynie z pysznych śniadań, miłej obsługi, a także przyjemnych pokoi. Rezerwując pobyt w tym miejscu, możemy rozkoszować się pięknymi widokami, a różnego rodzaju: usługi wellness i SPA, restauracje, puby, sklepy, szlaki turystyczne są dostępne w zasięgu kilkunastominutowego spaceru.